Pro HR je partnerom Y-GAMES 2017

Príď do stánku Pro HR počas Y-GAMES 22. a 23. aprila 2017 na FIIT STU v Bratislave a môžeš vyhrať

 

PS4 Pro 1 TB a ďalšie skvelé ceny

 

Žrebovanie sa uskutoční v nedeľu 23. aprila o 13:00 na hlavnom pódiu.

Tešíme sa na teba.

 

http://y-games.sk/

 

ProHR na IAESTE Dni príležitostí na Fakulte elektrotechniky a informatiky STU v Bratislave 4. - 5. april 2017

V dňoch 4. - 5. aprila 2017 sa na Fakulte elektrotechniky a informatiky STU v Bratislave uskutoční veľtrh práce IAESTE Dni príležitostí. ProHR ako partner IAESTE Slovakia pozýva všetkých študentov - zastavte sa v našom stánku skonzultovať Váš životopis a predstavy o budúcej práci a môžete vyhrať nový XBOX ONE a ďalšie skvelé ceny .

Pro HR na IAESTE Dni príležitostí na FRI Žilinskej univerzity, 8. marec 2017

ProHR ako partner IAESTE sa 8. marca 2017 zúčastnil veľtrhu práce Dni príležitostí na Fakulte riadenia a informatiky Žilinskej univerzity. Študenti, ktorí navštívili náš stánok, mali šancu vyhrať ASUS Gaming Set a ďalšie atraktívne ceny.

ASUS Gaming Set:

- CERBERUS Gaming Headset

- SICA Gaming Mouse

- ASUS ROG batoh

ProHR na Profesia days 2017

Spoločnosť ProHR sa v dňoch 1. - 2. marca 2017 zúčastnila najväčšieho veľtrhu práce Profesia Days 2017 v sekcii IT zóna. Kandidáti, ktorí navštívili náš stánok, mali šancu vyhrať let balónom pre 2 osoby.

 

Ďakujeme a tešíme sa na Vás opäť o rok.

Pro HR blahoželá víťazom Juste Debout 2017

Gratulujeme víťazom jednotlivých kategórií tanečnej suťaže Juste Debout 2017. Vďaka podpore spoločnosti Pro HR sa víťazi zúčastnia medzinárodného finále Juste Debout v Paríži.

Pro HR je partnerom tanečnej súťaže Juste Debout

Naša spoločnosť je partnerom medzinárodnej tanečnej súťaže Juste Debout - najväčšia tanečná streetdance akcia svojho druhu na Svete s preselekciami v rôznych krajinách. Minulý rok oslávila svoja 20te vyročie a tým sa aj zaradila medzi jedny z najdlhšie trvajucich akcii na svete. Súťaž pozostáva z tanečných štýlov ako Hip Hop, Popping, Locking, House a Experimental.

Pro HR aj tento rok medzi ocenenými v rámci Recruitrank 2016

Dňa 26. januára 2017 sa v priestoroch hotela Sheraton v Bratislave konal 9. ročník slávnostného udeľovania cien Recruitrank Awards 2016.

Spoločnosť Pro HR získala v kategórii Veľké personálne agentúry skvelé 3. miesto a potvrdila svoju pozíciu medzi najlepšími personálno-poradenskými spoločnosťami na Slovensku. Ďakujeme našim kandidátom za ich hodnotenie a cennú spätnú väzbu a nášmu tímu za ich prístup a motiváciu.

ProHR Vám praje Veselé Vianoce a šťastný Nový rok 2017.

Tieto vianočné ozdoby pre nás pripravili deti z Detského domova Dedina Mládeže, ktorý podporujeme.

ProHR na veľtrhu práce IAESTE Dni príležitostí na Fakulte riadenia a informatiky Žilinskej univerzity 29. novembra 2016.

ProHR ako partner IAESTE sa 29. novembra 2016 zúčastnil veľtrhu práce Dni príležitostí na Fakulte riadenia a informatiky Žilinskej univerzity. Študenti, ktorí zavítali do stánku ProHR mohli vyhrať externé úložisko Western Digital 750 GB,   Xiaomi Power Bank a ďalšie atraktívne ceny.

ProHR na IAESTE Dni príležitostí na Fakulte elektrotechniky a informatiky STU v Bratislave 23. november 2016

23. novembra 2016 sa na Fakulte elektrotechniky a informatiky STU v Bratislave uskutočnil veľtrh práce IAESTE Dni príležitostí. ProHR ako partner IAESTE Slovakia sa stretol so študentami fakúlt STU, ktorí budú mali možnosť skonzultovať svoj životopis a možnosti profesionálneho uplatnenia počas a po skončení štúdia. Študenti mali zároveň možnosť zapojiť sa do žrebovania o skvelé ceny a najmä o nový XBOX ONE.

Pro HR je partnerom podujatia Y-GAMES 2016 - Majstrovstvá SR v elektronických športoch

Príď do stánku Pro HR počas Majstrovstiev SR v elektronických športoch Y-GAMES 1. a 2. októbra 2016 na FIIT STU v Bratislave a môžeš vyhrať fantastické ceny:

 

1. XBOX ONE 1 TB

2. Virtual Reality okuliarte HOMIDO VR

3. Chillbed

 

Žrebovanie sa uskutoční v nedeľu 2. októbra o 12:00 na hlavnom pódiu.

Tešíme sa na teba.

Pro HR je partnerom Univerzitného technologického inkubátora InQb

InQb - Univerzitný technologický inkubátor je pracovisko Slovenskej technickej univerzity v Bratislave, ktoré sa svojimi aktivitami zameriava na podporu začínajúcich podnikateľov. Spoločnosť Pro HR je hrdá, že môže byť partnerom organizácie, ktorá podporuje a pomáha začínajúcim start-up firmám realizovať svoje nápady. http://www.inqb.sk

ProHR na Univerzite Alexandra Dubčeka v Trenčíne

V rámci spolupráce s organizáciou IAESTE v Trenčíne sme sa 13. aprila 2016 stretli so študentami trenčianskej Univerzity Alexandra Dubčeka v rámci workshopu "Sprievodca IT Recruitingom".

ProHR na technickej konferencii MS Fest na FIIT STU v Bratislave, 9. - 10. april 2016

ProHR bola opäť súčasťou technickej konferencie MS Fet 2016, ktorá sa konala 9. - 10. aprila 2016 na FIIT STU v Bratislave. Kto prišiel do stánku ProHR, zahral si logickú hru a zaregistroval sa mohol vyhrať XBOX ONE. Šťastnému výhercovi srdečne blahoželáme.

ProHR na IAESTE Dni príležitostí na Fakulte elektrotechniky a informatiky STU v Bratislave 6. aprila 2016

15. apríla 2015 sa na Fakulte elektrotechniky a informatiky STU v Bratislave konal veľtrh práce IAESTE Dni príležitostí. ProHR ako partner IAESTE Slovakia sa aj túto jar stretol so študentami fakúlt STU, ktorí mali možnosť skonzultovať svoj životopis a predstavy u budúcej kariére. Študenti mali zároveň možnosť zapojiť sa do žrebovania o skvelé ceny a najmä o kameru GoPro Hero +LCD.

ProHR na technickej konferencii MS Fest na FIIT STU v Bratislave, 9. - 10. april 2016

ProHR je opäť súčasťou technickej konferencie MS Fet 2016, ktorá sa koná 9. - 10. aprila 2016 na FIIT STU v Bratislave.

Príď do stánku ProHR, zahraj si logickú hru, zaregistruj sa a môžeš vyhrať XBOX ONE.

ProHR na veľtrhu práce IAESTE Dni príležitostí na Fakulte riadenia a informatiky Žilinskej univerzity 8. marca 2016.

ProHR ako partner IAESTE sa 8. marca 2016 zúčastní veľtrhu práce Dni príležitostí na Fakulte riadenia a informatiky Žilinskej univerzity. Príď do stánku ProHR a môžeš vyhrať super outdoor kameru GoPro Hero 4 Session s 32 GB pamäťovou kartou a ďalšie atraktívne ceny.

ProHR na Profesia days 2016

Spoločnosť ProHR sa v dňoch 17. - 18. februara 2016 zúčastnila najväčšieho veľtrhu práce Profesia Days 2016 v sekcii IT zóna. Kandidáti, ktorí navštívili náš stánok, mali šancu vyhrať kameru GoPro Hero Session 4.

ProHR - Úspechy na Recruitrank Awards 2015 - Najlepší výberový proces

Dňa 28. januára 2016 sa v priestoroch hotela Sheraton v Bratislave konal 8. ročník slávnostného udeľovania cien Recruitrank Awards 2015.

Spoločnosť ProHR získala v kategórii Veľké personálne agentúry fantastické 2. miesto a v kategórii Recruiteri - personalisti a konzultanti získala naša HR konzultantka Anna "Aňu" Tkáčová úžasné 3. miesto.

ProHR na IAESTE Dni príležitostí na Fakulte elektrotechniky a informatiky STU v Bratislave 15. apríla 2015

ProHR ako partner IAESTE Slovakia sa zúčastní veľtrhu práce IAESTE Dni príležitostí, ktoré sa konajú 15. apríla 2015 na Fakulte elektrotechniky a informatiky STU v Bratislave.

Príď do stánku ProHR, poradíme Ti s Tvojim životopisom a môžeš vyhrať skvelý smartphone SAMSUNG Galaxy S 4 mini Black Edition a ďalšie zaujímavé ceny. Žrebovanie výhercov sa uskutoční na záver workshopu ProHR "Nové trendy v IT pozíciach"

ProHR sa zúčastní 24. marca 2015 veľtrhu práce IAESTE Dni príležitostí na Fakulte riadenia a informatiky Žilinskej univerzity.

Aj tento rok sa ProHR zúčastní veľtrhu práce IAESTE Dni príležitosti 24. marca 2015 na FRI Žilinskej univerzity. Zavítaj do stánku ProHR a máš šancu vyhrať externý disk Western Digital Portable 1TB a ďalšie skvelé ceny.

ProHR sa zúčastní 14. - 15. marca 2015 technickej konferencie MS Fest na FIIT STU v Bratislave

Príď do stánku ProHR počas konferencie MS Fest 14. - 15. marca, zvládni logickú hru a vyhraj prémiový smartphone.

ProHR na Profesia days 2015

ProHR sa aj tento rok 25. - 26. februára zúčastnila Profesia days 2015 v sekcii IT Swarm. Ďakujeme všetkým návštevníkom, ktorí zavítali do nášho stánku počas veľtrhu a zároveň blahoželáme výhercom súťaže o iPad Mini s Retina displejom.

iKariera, Dni Priležitosti jeseň 2013, zúčastni sa a vyhraj s ProHR

iKariera, Dni Priležitosti jar 2013

Dance factor